IŠČEMO NOVE SODELAVCE in SODELAVKE

PRODAJALEC KMETIJSKEGA REPROMATERIALA IN GRADBENEGA MATERIALA

Delovne naloge:

-          prodaja trgovskega blaga, prevzem, svetovanje, dostava, vožnja viličarja.

Pogoji:

-          srednja poklicna ali srednja splošna izobrazba,

-          delovne izkušnje niso zahtevane,

-          izpit B kategorije, zaželen je tudi izpit za viličarja,

-          poznavanje urejevalnikov Word, Excel,

-          zaposlitev za 9 mesecev, polni delovni čas.

POSLOVODJA TRGOVINE

-          vodenje PE v kmetijskim repromaterialom, nabava, prodaja, prevzem, vodenje blagajne, svetovanje strankam, vožnja viličarja.

Pogoji:

-          srednja strokovna ali splošna izobrazba, višješolska oz. višja strokovna izobrazba,

-          3 leta delovnih izkušenj,

-          zaposlitev za nedoločen čas, polni delovni čas, poskusno delo 6 mesecev.

ORGANIZATOR KMETIJSKE PROIZVODNJE

-          odkup mleka in govedi,

-          svetovanje kmetovalcem,

-          kontrola kvalitete,

-          izdelava obračunov.

Pogoji:

-          višješolska oz. višja strokovna izobrazba,visokošolska strokovna oz. visokošolska izobrazba 1. stopnje iz področja kmetijstva, gozdarstva, ribištva (široki programi),

-          izpit B kategorije, zaželen je tudi izpit C kategorije, usposobljenost za vzorčenje,

Več informacij na številki 07/816 36 05, prijave na e-naslov irena.klenovsek@kz-sevnica.si. Prijave pričakujemo do 24. 1. 2019.

ugodna ponudba I odkupi I obvestila I kmetovalec I kmečka zadruga sevnica predstavitev I delovni časi poslovalnic I kontakt I domov I pravni pouk I splošni pogoji poslovanja I impresum